Büro Tabelası Mini Ofis Kapı Tabelaları

Büro Tabelası Mini Ofis Kapı Tabelaları

Büro ve ofis sahiplerinin büro tabelası mini ofis kapı tabelaları edinmesi gerekir. Kaliteli bir tabela edinildiğinde ofisin açık olduğu süre boyunca kullanılması mümkün olur. Bu nedenle tabelaların seçimine özen gösterilmesi ve dayanıklı ürünlerin satın alınması gerekir.

Mini Ofis Kapı Tabelası Nedir?

Ofisleri temsil eden ve ziyaretçileri işyerinin veya iş sahibinin hakkında bilgilendiren ürünlere ofis kapı tabelası denir. Bu ürünlerin minimal görünümlü olanlar ise mini ofis kapı tabelası ismini alır.

Ofis kapı tabelalarında içeride yer alan ofisin amacı, kime ait olduğu ve ne iş yaptığı gibi bilgiler yer alır. Bu sayede kişilerin bir iş yerini ararken kolaylık sağlamalarına yardımcı olur.

Neden Mini Ofis Kapı Tabelası Kullanılır?

Mini ofis kapı tabelaları kullanım nedenlerini ofis sahipleri ve ziyaretçiler olmak üzere 2 açıdan değerlendirmek gerekir. Ofis sahipleri açısından kullanılan bu tabelalar işyerinin prestij kazanmasına yardımcı olur. Böylelikle müşterilerin kolayca ofise gelmesi sağlanır.

Ziyaretçi ve müşteriler açısından ise ofis kapı tabelaları güvenilirlilik sağlar. Bunun dışında firmanın isminin veya logosunun tanınmasına yardımcı olur. Ayrıca ofise sahip olan personelin tanınmasını kolaylaştırır. Özellikle iş merkezi gibi büyük alanlarda ofislerin kolayca bulunmasını sağlar.

Büro Tabelası Mini Ofis Kapı Tabelaları
Büro Tabelası Mini Ofis Kapı Tabelaları

Mini Ofis Kapı Tabelalarının Özellikleri Nelerdir?

Büro ya da ofis açan kişilerin kapı tabelalarını kullanmaları gerekir. Bu nedenle tabelalar iş yeri sahibi tarafından açılış öncesinde hazırlatılabilir. Bunun dışında bir yakın için hediye olarak satın alınabilir.

Hediye veya şahsi kullanım için satın alınabilen büro-ofis tabelalarının özellikleri şunlardır;

 • Mini ofis tabelaları pleksiglas, cam, ahşap, alüminyum, pvc, polikarbon ve çelik gibi malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerdir.
 • Ofis tabelalarının üzerine isim, logo ve adres gibi bilgiler Uv baskı yöntemi kullanılarak yazılır.
 • Tabelalar 33cm boy x50 cm ene sahip olacak şekilde tasarlanırlar.
 • Tabelalar üzerine yazılan yazı ve baskılarda son model baskı makineleri kullanılır.
 • Kullanılacak ofis ve meslek grubuna göre renk, model ve logo seçiminin yapılması mümkün olur.

Bu özelliklere sahip olan tabelaları seçerken renk tercihinin insanlarının dikkatini çekecek ve profesyonel olunduğunu gösterecek özelliklerde olmasına özen gösterilmelidir. Böylelikle insanların tabelanın bulunduğu ofise gelmesi ve hizmet alması kolaylaşır.

Büro Tabelası Nereden Alınır?

Ofistike büro tabelası ya da mini ofis kapı tabelası arayan kişilerin tercih edebilecekleri bir adrestir. Farklı meslek gruplarına özel olarak tabela hazırlayan firma bu tabelalarda kaliteyi ön plana alır. Böylelikle insanların firmalarının tanıtımlarını yapmalarına yardımcı olur. Ayrıca iş merkezi gibi firma yoğunluğu bulunan alanlarda ulaşım kolaylığı sağlar.

Kimler Büro Tabelası Kullanabilir?

Pleksiglas büro tabelalarının farklı meslek dalları için kullanılması mümkündür. Kaliteli malzeme ve işçilikle hazırlanan tabelalar sayesinde ofisin görünür olması sağlanmış olur.

Pleksiglas malzemelerin uv baskı kullanılarak hazırlanmasıyla oluşan büro tabelalarını şu meslek dallarında bulunan kişiler kullanabilirler;

 • Diyetisyenler
 • Mali müşavirler
 • Diş hekimleri
 • Avukatlar
 • Doktorlar
 • Özel firma sahipleri
 • Psikologlar
 • Muhasebeciler
 • Noterler
 • Terapistler

Bu meslek grupları dışında ofis ortamında çalışan tüm kişilerin ofislerini belirtmek için tabelaları kullanmaları mümkündür. Logo ve yazı seçimi yaparak kendilerine özel tabelaları hazırlatarak kullanabilirler.

Mini Ofis Tabelası Fiyatları Nasıldır?

Mini ofis tabelalarının fiyatları tabela boyutuna bağlı olarak değişir. Tabelanın en ve boyunun artması fiyatta artışı sağlar. Bunda tabelanın büyümesiyle birlikte kullanılması gereken malzeme ve uv baskı işlemlerinin artması etkilidir.

Mini ofis tabelası fiyatlarına bakıldığında güncel olarak 450-880 TL aralığında olduklarını söylemek mümkündür. Tabela modelinin değişmesiyle birlikte fiyatta artış olur. Bu nedenle hediye veya kullanım amacıyla mini ofis tabelası alacak kişilerin model ve içerik seçiminden sonra güncel fiyat bilgilerine ulaşmaları gerekir.

Yorum Yap