Masa İsimliği Modelleri Fiyatları

Masa İsimliği Modelleri Fiyatları

Masa isimlikleri, masa üzerine konulan ve kişinin adının, kimi zaman işinin yazdığı ürünler olup, bu ürüne sahip olmak isteyenler doğal olarak masa isimliği modelleri fiyatları hakkında detaylı bir biçimde bilgi sahibi olmak istiyor. Sonuçta işin içine trendler de girince masa isimliği noktasında insanların karşısına çok sayıda seçenek çıktığını ve kimi zaman insanların karar vermekte zorlandığını da bir gerçektir.

Temel Masa İsimliği Modelleri

Masa isimliği modellerine bakıldığında temelde tek başına ya da kompakt olarak satışa sunulanlar olduğu görülüyor. Kompakt olanlarda da yanında gömme saat olanlar, kağıt koyma yeri olanlar, kalemlik bölümü olanlar, kartvizitlikle satılanlar, kişinin mesleğine uygun minik biblo ya da heykel bulunanlar, telefon tutucu olanlar, bardak altlıklılar, sümen takımı ile satıla sunulanlar ilk anda söylenebilecek ürünlerdir.

Materyal olarak bakıldığında ise ahşap, pirinç, cam, mermer, kristal, deri ilk anda öne çıkanlardır. Bazı masa isimliği modellerinde, bilhassa set olarak satılanlarda birden fazla materyalin birlikte kullanılmış olduğu modeller de insanların karşısına çıkar. Bazı modellerde de özel desenli olanlar yer alır.

Masa İsimliği Modelleri Fiyatları
Masa İsimliği Modelleri Fiyatları

Masa İsimliği Fiyatları

Masa isimli fiyatları ise son derece değişkendir. İmalatçısı olan firmanın satış politikası nihai rakama etki eden temel unsurdur. Bunun yanı sıra masa isimliğinde kullanılan malzeme ya da malzemeler de sonuca etki eder.

Tüm bunların yanı sıra tek ya da çok sayıda parçadan oluşması ve buna bağlı olarak setin içinde olan ürünler fiyatı değiştirir. Ödeme biçimleri de kurumdan kuruma göre değişir. Genelde kredi kartı ile ödeme yöntemi vardır.

Masa İsimliği Kimler İçindir?

Masa isimlikleri temelde ağırlıklı olarak masa başında görev yapan kişiler içindir. Bankacılar, avukatlar, danışmanlar, üst düzey yöneticiler, grafikerler, yazılım mühendisleri, reklamcılar, doktorlar gibi düşünce eksenli çalışan beyaz yakalılar içindir.

Sizin de çevrenizde bu şekilde çalışan insanlar varsa hiç çekinmeden terfi ettiği ya da yeni bir işe başladığı zaman bu tür bir armağan vererek çok özel bir jest yapabilirsiniz.

Masa İsimliği Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Masa isimliğini özellikle hediye olarak satın alacak iseniz o zaman aşağıda yer alan hususlara dikkat etmenizde büyük bir fayda vardır:

  • Bilinen ve güvenilir adreslerden satın alınmalıdır
  • Hediye edilecek kişinin tarzına, beğenilerine önem verilmeli ve buna uygun bir model seçilmelidir
  • Ürün kalitesinden net bir biçimde emin olunmalıdır
  • Hediye edilecek kişinin yaşına ve statüsüne de dikkat edilmelidir
  • Özgün tasarımlar seçilmesine dikkat edilmelidir
  • İşin fiyat kısmı tüm bunlardan düşünülmeli ve aşırı ucuz olanlardan uzak durulmalıdır.
  • İstenir ise kişinin yakınlık derecesine göre masa isimliğine özel bir ufak not, sizi anımsatacak minik bir unsur da konulabilir.

Kısaca masa isimliği alırken bilinmesi gereken hususlar bu şekildedir. Elbette sunum yaparken de özel bir biçimde sunulmalıdır. Yani işin ambiyans kısmı da es geçilmemelidir.

Masa İsimliği Almanın Doğru Adresi

Siz de bir yakınıza masa isimliği alacaksanız ama nereden alacağınız noktasında karar veremiyor iseniz o zaman güvenle ve en ufak bir endişe duymadan birbirinden güzel modelleri olan, dahası bu objeleri çok cazip fiyatlarla satışa sunan Ofistike firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuruluşa siparişiniz için telefon edebilir. Whatsapp hattı üzerinden ulaşabilir ya da doğrudan internet sitesi üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Firmanın internet sitesi SSL sertifikalı olup, internetten alışveriş yapmaya cesaret edemeyenlerin bile sipariş geçebileceği bir e-ticaret platformudur.

Yorum Yap