Yeni İş Terfi Ve Ofis Hediyesi Ne Alınır?

Yeni İş Terfi Ve Ofis Hediyesi Ne Alınır?

Bu yazıda sizlere yeni iş terfi ve ofis hediyesi ne alınır? Sorusunun yanıtı veriliyor ama öncesinde bazı hususlara bakmak gerekir. İş yaşamına bakıldığı zaman temelde mavi yakalı olarak çalışanlar ve beyaz yakalı olarak çalışanlar vardır. Beyaz yakalı olarak çalışanlar ofis ortamında çalışanlardır.

Mimarlar, mühendisler, grafikerler, yazılımcılar, emlak danışmanları, uzmanlar, eğitimciler beyaz yakalı olarak çalışan ilk anda akla gelen insanlardır. Bu alanda çalışan insanlar içinde yeni işe girenler, terfi edenler olabilir. Sizler de o zaman hediye almak isterseniz.

İşte tam bu durumda acaba ne alacağımdiye düşünebilirsiniz. Çünkü kimi zaman hediye almak son derece çetrefilli bir durum olabilir ve insanlar seçim yapmakta zorlanabilir. Bu yazıda da bu tür durumlar için öneriler veriliyor.

Biblolar Heykeller

Kimi insanlar masalarının boş olmasını sevmez ve küçük objeleri masalarının üzerinde bulundurur. İşte bu tür insanlar için küçük biblolar, heykeller biçilmiş kaftandır. Seramik, ahşap gibi farklı materyallerden yapılan objelerin kendisine has bir havası vardır. kartal, terazi, adalet, tanrıça biblo ve heykelleri bu alanda ilk verilebilecek örneklerdir. Özellikle avukatlar için hukuk temalı bu bağlamda birçok obje vardır.

Saat

İster şık bir masa saati, ister biraz daha sofistike bir ürün olarak kum saati gibi bir armağan ofis ve terfi hediyesi olarak son derece anlamlı bir hediye edilebilir Masa saatleri içinde çok farklı modeller vardır. İstenirse kompakt bir model ya da sıra dışı bir masa saati de seçilebilir. Saat zamandan ve mekandan bağımsız üstelik anlamlı bir yönü de olan özel bir objedir.

Masa İsimlik Seti

İşte size alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Kişinin adının yazılı olduğu, isterseniz işinin adı da yazılı olan bir masa isimliği. Pirinç, cam ya da ahşaptan yapılan çok değişik türü bulunuyor. Ayrıca bu tür ürünler kimi zaman set halinde oluyor. Yanında kalem olan setler de alınabilecek olan hediyeler arasındadır.

Yeni İş Terfi Ve Ofis Hediyesi Ne Alınır?
Yeni İş Terfi Ve Ofis Hediyesi Ne Alınır?

Hediye Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Özellikle yeni iş terfi ve ofis hediyesi alınır iken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları aşağıda yazılı olduğu biçimdedir:

  • Kişinin yaşına dikkat edilmesi önem arz eder. Örneğin 25 yaşında bir kişiye 50 yaşında olan bir insana verilecek hediye armağan edilemez.
  • Kişinin zevkleri, beğenileri mutlaka göz önüne alınmalı, sırf kişiler kendilerini mutlu etmek adına kendi beğenilerine göre hediye almamalıdır
  • İşin türüne göre ve alınan terfi durumuna göre hediye seçimi yapılmalıdır.
  • Her ne kadar hediyelerde cinsiyet ayırımı olmasa da yine ufakta olsa kadın ya da erkek olma durumuna göre de bir ayrım yapılmalıdır
  • Kaliteli, özgün, niş tarzı ofisin dokusuna ve işin yapısına uygun olan armağanlar alınmalıdır. Uyum konusu burada son derece önemli hususlardan bir tanesidir.
  • Yakınlık derecesine göre hediye seçimi yapılmalıdır.
  • İşin fiyat kısmı unutulmamalı ama kaliteden ödün verilmemelidir.
  • Mutlaka hediyenin bir yerinde sizi anımsatacak izler de bir biçimi ile yer almalıdır.

Kısaca yeni iş terfi ve ofis hediyesi alınır iken dikkat edilmesi gereken hususlar bu şekilde açıklanabilir.

Hediye Almanın Doğru Adresi

Tüm bu bilgiler ve öneriler doğrultusunda sizler de tüm sevdiklerinize Ofistike firmasının internet sitesi üzerinden birbirinden kaliteli ve kitsch olmayan objeler alarak armağan edebilirsiniz. Site son derece güvenli bir alt yapıya sahiptir. Tereddütsüz bir biçimde yeni iş terfi ve ofis hediyesi alarak ona verdiğiniz değeri net bir biçimde gösterebilirsiniz.

Yorum Yap